Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Nowoczesne meble do ogrodu i na taras

19 Marca 2017
Wypoczynek na własnym terenie zielonym umożliwia regenerację sił i korzystnie wpływa na samopoczucie. Tęsknimy za nim szczególnie wiosną, kiedy rozpoczynają się pierwsze prace w przydomowych ogrodach. Wszelkie działania służą jednemu celowi, – aby jak najszybciej cieszyć się otaczającą nas roślinnością. Taras i ogród ozdobione różnymi gatunkami kwiatów, drzew i krzewów ułatwiają codzienny relaks i są znakomitym dopełnieniem aranżacji wnętrz. Obok pięknej, wielobarwnej przyrody w naszej zielonej oazie nie powinno zabraknąć wygodnych i estetycznych mebli. Praktyczne fotele, sofy i stoliki pozwalają na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu najbliższych, z filiżanką ulubionego napoju i ciekawą lekturą. Aby podkreślić niepowtarzalny urok naszego ogrodu lub tarasu, możemy wyposażyć go we wspaniale wpisujące się w naturalny krajobraz wysokiej jakości komfortowe i eleganckie meble włoskie marki BICA.

Walory użytkowe


Meble, znajdujące się na zewnątrz budynku powinny charakteryzować się wytrzymałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Ustawione w ogrodach narażone są przede wszystkim na promienie UV, a jeśli w pobliżu jest basen także na kontakt z wodą.Kolekcje BICA wykonane z polipropylenu odznaczają się nie tylko trwałością, ale również posiadają lekką konstrukcję. Montaż mebli jest prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi, natomiast do ich czyszczenia wystarczy użyć wilgotnej ściereczki. Zestawy skonstruowano tak, by można je było łatwo składać i po złożeniu nie zajmowały wiele miejsca. Dlatego, gdy zakończy się sezon ogrodowy, bez problemu rozmontujemy poszczególne meble i umieścimy na niewielkiej powierzchni. Sofy i fotele posiadają poduszki poziome i pionowe, gwarantujące komfort użytkownikom, a zdejmowane pokrowce ułatwiają utrzymanie ich w czystości.Kolekcje świetnie sprawdzają się nie tylko, jako wyposażenie przydomowych ogródków i tarasów, ale też publicznych basenów, hoteli i ośrodków SPA. W skład podstawowego zestawu wchodzą dwa fotele jednoosobowe, dwuosobowa sofa oraz stolik kawowy, jednak w zależności od potrzeb i przestrzeni do zagospodarowania możemy tworzyć dowolne konfiguracje mebli. Kolekcje produkowane w całości we Włoszech odznaczają się nie tylko doskonałą jakością, ale także oryginalną linią wzorniczą.Nowoczesny design


Atrakcyjna prosta forma poszczególnych elementów kolekcji oraz ich naturalna kolorystyka pasują do każdej elewacji budynku i różnorodnych aranżacji roślinnych. Estetyczne połączenie brył w brązowej barwie z ożywiającymi je siedziskami w kolorze kremowym nawiązuje do kory drzew i krzewów znajdujących się w ogrodzie. Antracyt wraz z przełamującą bielą poduszek idealnie komponuje się z kamienną posadzką lub skalnikiem. Uspokajająca biel w zestawieniu z szarością znakomicie wyróżni się z otoczenia, stając się jego oryginalną dekoracją, a radosna zieleń podkreśli wyjątkowy urok rozkwitającej roślinności i wspaniale wpłynie na nastrój domowników. Harmonijnie połączone barwy wraz z piękną przyrodą kreują niepowtarzalną atmosferę, sprzyjającą relaksowi i dobremu samopoczuciu.Na szczególną uwagę zasługuje również niebanalna forma mebli. Fotele, sofy i stoliki z motywem rattanu prezentują się niezwykle elegancko i dzięki gęsto poprowadzonej plecionce są wygodne w użytkowaniu. Zabudowane boki nadają bryłom masywności. Interesujący design wyróżnia natomiast kolekcje o charakterystycznych poziomo poprowadzonych elementach, pomiędzy którymi dostrzeżemy detale otaczającej nas przyrody. Lekka forma świetnie wpisuje się w aranżacje ogrodów i tarasów zarówno o niewielkiej, jak i dużej powierzchni.Wraz z zadbaną, bujną roślinnością meble wypoczynkowe tworzą idealną przestrzeń do odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Estetyczne, łatwe w ustawianiu i czyszczeniu oraz niezajmujące wiele miejsca podczas przechowywania są doskonałą propozycją do nowoczesnych ogrodów.W materiale wykorzystano informacje i zdjęcia zestawów marki BICA: Alabama, Colorado i Nevada.

Więcej informacji na stronie: www.4iq.com.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1896 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 19 Marca 2017

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone