Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Wielkanoc w ogrodzie

19 Marca 2015
Słoneczna pogoda, soczysta zieleń trawy i świeże kolory pierwszych kwiatów – wiosenna aura nie tylko ozdabia Święta Wielkanocne, ale także tworzy ich atmosferę. Jej elementy, tak jak wielkanocne króliki i pisanki, stanowią doskonałą oprawę domu.

Tworząc świąteczne dekoracje warto połączyć piękno wiosennej przyrody i tradycyjną symbolikę. Marka Dekoral radzi, jak w oryginalny sposób ozdobić dom na święta.

Wielkanoc w stylu eko

Zeszłoroczne Święta Wielkanocne spędzaliśmy na tarasach i w ogrodach. Licząc na to, że także w tym roku pogoda będzie dopisywać, ozdóbmy przydomowe, zielone zakątki. W jaki sposób to zrobić? Warto zainspirować się najnowszymi, ekologicznymi trendami. Meble z palet i skrzynek to ciekawy a w dodatku funkcjonalny element ogrodowej aranżacji. W zależności od naszych potrzeb ozdobna skrzynka po winie czy owocach może służyć jako schowek na donice lub siedzisko. Kluczem do stworzenia efektownego akcentu jest zatem odpowiednio duży, drewniany pojemnik i… prawdziwie wiosenny kolor. Pastelowe błękity i róże, soczyste pomarańcze i czerwienie, neutralne brązy i beże – paleta farby Akrylux marki Dekoral, przeznaczonej do malowania drewna i metalu, stanowi bogate źródło inspiracji. Pamiętajmy jednak o tym, że zanim pomalujemy skrzynię farbą nawierzchniową, warto przeszlifować i odpylić drewno a także pokryć je warstwą impregnatu (jak np. Pokost lniany marki Drewnochron). Tak oto niskim kosztem można stworzyć oryginalny dodatek, który umili wielkanocne śniadanie zjedzone w ogrodzie.

Więcej przeczytasz na www.dekoral.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2625 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 19 Marca 2015

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone