Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Sen pod chmurką - na zdrowie!

1 Września 2015
Noc spędzona na świeżym powietrzu kojarzy się z wakacjami, spontanicznym wyjazdem nad morze lub w góry.  W trosce o komfort snu, wiele uwagi przywiązujemy do stylizacji sypialni, nie zapominajmy, że odpoczynek pod chmurką możemy zaaranżować we własnym ogrodzie. 
 

Zadbaj o klimat – szczegółem

Posłanie będzie wyglądać wyjątkowo, dzięki dodatkom, które można wykonać samemu, niskim nakładem kosztów. Oryginalne i zachwycające swoją prostotą świeczniki, powstaną dzięki połączeniu pustych, domowych słoików i świec - białych lub w naturalnym kolorze. Wystarczy obwiązać trzon słoika sznurem lub drutem, włożyć doń świecę i zawiesić na pobliskim drzewie. Całą konstrukcję możemy opleść tasiemką, by dodać jej ozdobnego charakteru. Własnoręcznie wykonana latarnia, zachwyci ciepłym blaskiem i ukołysze do snu.

W zgodzie z naturą

By w pełni korzystać z uroków odpoczynku na świeżym powietrzu warto zadbać o to, by nasze łóżko również było zaprojektowane w zgodzie z naturą. Dzięki pościeli z ekologicznych materiałów poczujemy jeszcze mocniej atmosferę tego wyjątkowego miejsca. Model materaca o wdzięcznej nazwie Wenus, zaprojektowany w Fabryce Janpol idealnie zaadoptuje się do warunków ogrodowej sypialni. Wykorzystana w letniej stronie bawełna wpłynie pozytywnie na cyrkulację świeżego powietrza i regulację wilgotności w miejscu odpoczynku. Produkt ten wyróżnia się dwustronnością - będzie dobrze się spisywał zarówno latem w ogrodzie, jak i zimą w domu – dzięki stronie wykonanej z owczej wełny.
Wyjątkową aurę wokół posłania może zapewnią naturalne zapachy, o ten aspekt zmysłowej dekoracji również możemy zatroszczyć się samemu.  Wystarczy kilka małych bukiecików z lawendy, przewiązanych rafią. Niesamowity zapach tego zioła relaksuje i odgania natrętne owady, jego wyjątkowy kolor cieszy oko. 

Pięknie i praktycznie

Kolejny prosty w wykonaniu i bardzo funkcjonalny gadżet, który zajmie nam niewiele czasu to baldachim. Wystarczą dwie jasne firanki, których krótsze brzegi związujemy gumką do włosów, w środek konstrukcji wkładamy sznurek – umożliwiający zawieszenie ozdoby na pobliskiej gałęzi, nad samym posłaniem. Dzięki baldachimowi możemy spać spokojnie w romantycznej atmosferze, bez irytujących owadów. 

Urządzenie ogrodowej sypialni to przyjemna i praktyczna forma spędzania wolnego czasu. Kwiaty, świece, zioła i naturalne materiały to klucz do sukcesu. Inspiracje i korzyści są nieograniczone, wystarczy puścić wodze fantazji.

www.janpol.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2182 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 1 Września 2015

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone