Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Miloo - nowe kolekcje 2017

19 Marca 2017
Najnowsze kolekcje Miloo inspirują do zamieszkania w ogrodzie latem. Tej wiosny marka przygotowała wyjątkowo dużo premierowych modeli.

Kolekcja mebli ogrodowych Miloo w tym sezonie powiększyła się o oryginalnie zaprojektowane nowoczesne modele. Nowości są odpowiedzią na panujący trend przenikania się wnętrza domu z jego otoczeniem. W urządzonym na zewnątrz salonie lub jadalni coraz częściej pojawiają się meble, które przypominają modele typowo domowe. Takie też znajdziemy w nowej kolekcji Miloo. 


Miloo Maxwell
 

Miloo Tripod

Designerski zestaw AJA posiada charakterystyczne miękkie linie. Aluminiowa rama wyściełana miękkimi poduchami w piaskowym kolorze i ażurowe podłokietniki dają wrażenie lekkości i świeżości, wyróżniając sofę, fotel i stolik wśród innych mebli ogrodowych. 
 
W meblach LEA znajdziemy połączenie kolorów i faktur drewnianych blatów, grafitowego aluminium ramy i  szarej tapicerki.  
 
Równie stylowy jest nowoczesny zestaw MAUI, w którym oparcia  foteli krzeseł i sof  wyplecione są z szerokich tekstylnych pasów.
 
Modułowa sofa MAXWELL to niemal nieograniczone możliwości zaaranżowania przestrzeni na tarasie lub w ogrodzie. Mebel jest miękko tapicerowany tkaniną sunbrella.
 
W linii SARA znajdziemy wykonane z malowanego na biało aluminium stoły obiadowe, w tym również rozkładany. W kolekcji znalazło się również krzesło i fotel z podnóżkiem.
 
Prosta i modułowa seria SUE to nowoczesna propozycja do ogrodu. Sofa posiada lekką w formie aluminiową ramę oraz miękkie wygodne poduszki. Uzupełnieniem jest niski stolik kawowy.
 
Kolekcja DIAS to trzy typy tapicerowanych modułów, z których można tworzyć zestawy wypoczynkowe idealnie dostosowane do wymagań domowników oraz do możliwości przestrzennych tarasu. Mogą to być dwuosobowa sofa, wygodny szezlong lub narożna kanapa mieszcząca kilkanaście osób.
 
Kolekcja SUNNY łączy w sobie prostotę formy i elegancję wykończenia. W skład serii Sunny wchodzi dwuosobowa kanapa, szezlong w wersji prawej lub lewej i element boczny prawy lub lewy oraz niski stalowy stolik. Poszczególne elementy doskonale do siebie pasują.
 
Krzesło obiadowe PRATO do złudzenia przypomina typowo domowy klasyczny model z charakterystycznym oparciem ze szczebelków ułożonych w pawi ogon. Model wykonany jest z aluminium i wykończony w kolorze niebieskim, zielonym lub białym.  Z krzesłem świetnie komponuje się nowoczesny trójnożny stolik boczny TRIPOD, który również wykonany jest z aluminium malowanego w kolorze.
 
Więcej informacji na stronie: www.houseandmore.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2053 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 19 Marca 2017

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone