Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Meble outdoorowe z BM Housing

6 Lutego 2018

Czasy, kiedy w ogrodach i na tarasach królował rattan coraz bardziej odchodzą do przeszłości. Dziś meble przeznaczone na zewnątrz są starannie projektowane w wielu różnych formach. Ich design śmiało czerpie z mebli przeznaczonych do wnętrz. Dzięki temu urządzona nimi przestrzeń staje się naturalnym przedłużeniem domu i zapewnia ten sam komfort i elegancję. 

 

Firmie Lonc udało się stworzyć unikalny styl. Tutaj elegancja łączy się̨z wyrafinowanym podejściem do komfortu i funkcjonalności. Projekty Lonc cechuje nowoczesność i ponadczasowość. Wszystkie odzwierciedlają̨ wartości, które od dawna wyróżniają̨ holenderski design. W kolekcjach outdorowych zwraca uwagę uhonorowany prestiżową nagrodą RedDot fotel Seaser o organicznej formie – wygodny niski mebel ma opływowy kształt, a wysokiej jakości materiał doskonale sprawdza się na w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. 
 

 

Jednak prawdziwą gwiazdą mebli przeznaczonych na zewnątrz spod znaku Lonca jest kolekcja Clip-board. W tym projekcie marka przekształciła jedną z najstarszych konstrukcji meblarskich – stół na kozłach. Powstał pomysłowy system stołków i ławek, które sprawdzą się zarówno w prywatnym ogrodzie, jak i na tarasie hotelu. 

 


Blat i siedzenie linii Clip-board składają̨ się̨ z oddzielnych desek, z kolei trapezowe stojaki to spawana konstrukcja z rur stalowych. Wszystkie elementy skonstruowane są tak, aby można było je w łatwy sposób przechowywać. Choć stoły na kozłach to jeden z pierwszych rodzajów stołów, jakie kiedykolwiek wymyślono, Clip-board wyróżnia się nowoczesnym designem. 

Kubikoff założyli pochodzący z Rotterdamu bracia Gino i Matthieu Lemson. Ważna pozycje w ofercie firmy zajmuje kolekcja Toou, zaprojektowana przez szwajcarskiego designera Simone Viola. Znajdziemy w niej linię krzeseł Joi, składając się z trzech modeli, które różnią się inaczej ukształtowanymi oparciami. Rama wykonana jest z polipropylenu, a siedziska pokryte są tkaniną w pięciu różnych kolorach, którą można po zdjęciu prać.


 

HOUE to duński dom projektowy, który w swoich propozycjach łączy wysoką jakość, innowacyjny design i przystępną cenę. Modele duńskiego producenta nadają̨ się do użytku w ogrodach i na tarasach. Wśród propozycji marki zwracają uwagę krzesła ogrodowe CLICK.  Meble z tej serii wykonane są z elementów z tworzywa sztucznego połączonych z metalowymi dodatkami pokrytymi farbą proszkową oraz drewnianymi częściami z bambusa. Uzupełnieniem przyjętej z uznaniem serii CLICK jest nowa linia mebli ogrodowych CLIPS, charakteryzują̨ się szerokimi elementami z tworzywa sztucznego przytwierdzonymi do aluminiowej ramy. Meble CLIPS są lekkie i proste, a przy tym niezwykle eleganckie. A dodatkowo nowoczesne materiały zapewniają im trwałość. 

Więcej informacji o meblach ogrodowych na stronie: bm-housing.com 
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1752 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 6 Lutego 2018

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone