Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Wodoodporne pufy, leżanki i fotele relaksacyjne na zewnątrz

6 Czerwca 2018
Urządzenie wygodnego miejsca do odpoczynku w sezonie wiosenno-letnim w ogrodzie, na tarasie, werandzie lub na balkonie nie musi być trudne! Można wykorzystać modne wodoodporne pufy, fotele relaksacyjne oraz leżanki. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych siedzisk ze sztywnym stelażem. 
 

Wodoodporne siedziska na zewnątrz niwelują podstawowy problem: co zrobić z meblami ogrodowymi, gdy zmieni się aura? Miłośnicy odpoczynku na świeżym powietrzu, często martwią się, że siedziska ustawione wprost na trawie zniszczą się z powodu kontaktu z rosą i wilgotnym podłożem. Praktycznym rozwiązaniem tego dylematu są pufy, fotele oraz leżanki wykonane z wodoodpornego poliestru, mające właściwości izolacyjne.  
 
 
Worki sako oraz leżanki wykonane z wodoodpornego materiału, wypełnione granulatem styropianowym świetnie sprawdzą się w pobliżu jeziora, nad rzeką lub przy ogrodowym basenie. To ciekawa i niezwykle modna alternatywa dla zwykłych plastikowych leżaków, niewygodnych, składanych krzeseł ogrodowych czy tradycyjnych koców, rozkładanych na trawie. Prawdziwym bestsellerem jest leżanka Naomi, wykonana z eleganckiego materiału w kolorze starego złota, wyposażona w boczną kieszeń, do której można schować na przykład telefon komórkowy lub inne rzeczy, które chcemy chronić przed wilgocią.
 
 
 
 
 
Wodoodporne siedziska pozwalają na beztroski relaks na świeżym powietrzu, bez obawy o kondycję mebli, gdy zostawimy je na zewnątrz. Dla osób, które chcą umożliwić dzieciom bezpieczną zabawę na balkonie lub na tarasie dobrym rozwiązaniem są niewielkie i lekkie pufy Cubo oraz pufki Cube w rozmiarze S i L. Te siedziska świetnie sprawdzają się także w roli podnóżka lub poręcznego stolika.
 
W sezonie wiosenno-letnim podczas wyjazdów na biwak, pod namiot lub nad jezioro w roli siedzisk relaksacyjnych najlepiej sprawdzają się worki sako z wodoodpornego materiału teflonowego. Kolor butelkowej zieleni jest dodatkowym atutem, ponieważ pasuje do odpoczynku w plenerze, a ewentualne zabrudzenia nie są na nim tak widoczne. Wysoka odporność na wilgoć, brud i mechaniczne uszkodzenia to główne atuty materiału teflonowego, z którego powstają nie tylko pufy i worki sako, ale także poduszki, pokrowce i obrusy. 
 
Użytkownicy puf, leżanek i fotel relaksacyjnych na zewnątrz podkreślają, że wodoodporny materiał nie jest jedyną zaleta tego typu siedzisk. Jako ich atut podają również dopasowanie do pozycji ciała użytkownika, dzięki czemu można wygodnie na nich się opalać, czytać książki i gazety lub po prostu beztrosko drzemać.  
 
Więcej informacji na stronie: pufy.pl



Galeria:


powrót


Odwiedzono: 2016 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 6 Czerwca 2018

Podziel się    



Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów






freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone