Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

W domu dobrze… ale poza domem najlepiej!

22 Czerwca 2015
W słoneczne i ciepłe dni chcemy jak najwięcej czasu spędzić na świeżym powietrzu. Grille i pikniki ze znajomymi, spacery z dziećmi czy aktywne popołudnia z najbliższymi są zastrzykiem pozytywnej dawki energii. O sposobach na efektywne i efektowne spędzanie czasu poza domem opowiada Petra, Łowczyni Stylu z Bonami.pl.

Słońce dostarcza organizmowi niezbędnej witaminy D, która wzmacnia odporność i działa jak naturalny antydepresant. Przebywanie na słońcu powoduje również wydzielanie się endorfin, które wywołują dobre samopoczucie oraz zadowolenie z siebie. Na ich produkcję wpływają także ćwiczenia fizyczne – aktywne spędzanie wolnego czasu poza domem jest sposobem na zachowanie nie tylko szczupłej sylwetki, ale również zdrowego organizmu.

„Spędzanie czasu na świeżym powietrzu nie jest utożsamiane tylko z rodzinnymi wyjazdami za miasto. Posiadacze przydomowych ogrodów – każdej wielkości – wiedzą o tym najlepiej. Zieleń otaczająca nasze domy może zostać tak zaaranżowana, że domostwo zamienia się w prawdziwy park, dzięki któremu odcinamy się od całego świata. Jednocześnie, ponieważ każdy z nas ma w sobie coś z dziecka, lubimy zabawę i śmiech, a najwięcej przyjemności sprawia nam powrót do dzieciństwa - oryginalnym sposobem na cofnięcie się w czasie jest stworzenie w swoim ogrodzie miejsca, które starszym mieszkańcom przypomni młodzieńcze lata, a młodszym sprawi wiele radości. Dzieciństwo kojarzy się z budowaniem „baz”, wspinaniem się na drzewa, spaniem w szałasach i namiotach – a to wszystko może pojawić się w naszym ogródku w każdej chwili. W ofercie Bonami.pl znajduje się wiele różnokolorowych wiszących namiotów Cacoon. Swoim kształtem przypominają statek UFO, który można zamocować w każdym wybranym miejscu – może to być gałąź wytrzymałego drzewa czy altanka. Namiot można również wziąć ze sobą w rejs jachtem i zawiesić go na burcie. Można w nim odpocząć, przeczytać książkę czy pobawić się z dziećmi. Lubiącym leniuchować, do gustu przypadnie hamak Amazonas, dzięki któremu poczujemy się, jak na słonecznych Hawajach” – mówi Petra, Łowczyni Stylu z Bonami.pl.

Ciekawym pomysłem na ożywienie ogrodu jest zrezygnowanie ze sztampowych siedzeń czy leżaków na rzecz designerskich i bardzo wygodnych nadmuchiwanych krzeseł Fatboy dostępnych na Bonami.pl. Są one bardzo wygodne i można je ze sobą zabrać do parku lub na plażę – swoim wyglądem przypominają ekskluzywne fotele. Jest to idealne miejsce na odpoczynek.

Jeżeli planujemy z kolei opuścić teren zamieszkania, warto pamiętać o odpowiednim wyposażeniu. Organizując piknik w parku, poza zabraniem kosza ze smakołykami oraz koca, warto zaopatrzyć się w wielofunkcyjne opieradło dostępne na Bonami.pl. Podczas czytania książki w pozycji leżącej, Y-ply podeprze głowę, dzięki czemu nie będzie doskwierać nam ból pleców i karku. W czasie siedzenia czy leżenia na boku stanie się doskonałą pomocą dla mięśni pleców. Można również podeprzeć o niego zmęczone nogi. Opieradło pakowane jest do wodoodpornej torby, dzięki której urządzenie nie zamoknie.  

Spędzanie wolnego czasu poza domem jest gwarantem dobrego samopoczucia i zdrowia. Warto wykorzystać każdy wolny i słoneczny dzień na relaks w otoczeniu przyrody. Produkty dostępne na Bonami.pl sprawią, że chwile spędzone w gronie najbliższych będą niezapomniane.

Wiszący namiot Cacoon, Bonami.pl, cena: 999 zł
Nadmuchiwane krzesło Fatboy, Bonami.pl, cena: 599 zł
Hamak Amazonas, Bonami.pl, cena: od 179 zł
Wielofunkcyjne opieradło Y-ply, Bonami.pl, cena: 89 zł
Koc piknikowy Hexo, Bonami.pl, cena: 139 zł


Więcej informacj znajdziesz na www.bonami.pl
https://www.facebook.com/BonamiPLGaleria:


powrót


Odwiedzono: 5824 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 22 Czerwca 2015

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone