Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Sposób na ożywienie wnętrza i tarasu

27 Sierpnia 2018

Skandynawski styl w wystroju wnętrz, charakteryzujący się minimalizmem w formie, wzorach kolorach, wciąż jest popularny, ale nowym zyskującym trendem jest jego przeciwieństwo, czyli maksymalizm. Efekt maksi przejawia się w zupełnie nowych motywach przedstawianych na meblach, tapetach, zasłonach, płytkach. Powoli, aczkolwiek wyraziście, na nasze salony wkracza moda na tropikalne motywy. To zarówno motywy roślinne z wilgotnych i upalnych lasów równikowych, jak i wizerunki egzotycznych ptaków i innych zwierząt, a nawet owadów. Liście palmy i bananowca, tropikalne kwiaty, a wszystko przeskalowane i w niezwykle intensywnych kolorach. 


Tropikalne nadruki mogą być dominującym elementem w wystroju wnętrza jak w przypadku tapety, którą pokrywamy pojedynczą ścianę, albo nawet wszystkie ściany w pomieszczeniu. Bardziej kompromisowy rozwiązaniem jest wybranie dodatków w takie żywe, soczyste wzory. Począwszy od poduszek na sofie poprzez pufy, fotel, zasłony, albo nawet dywan pokryty zdobnymi printami. Najnowsza kolekcja JUNGLE, którą można znaleźć na platformie internetowej Pufy.pl to rozwiązanie, które pozwala wprowadzać na salony ten barwny i energetyczny styl małymi kroczkami. W kolekcji znajdziemy zarówno niewielką KOSTKĘ JUNGLE, jak i spore, wygodne i zdecydowanie rzucające się w oczy siedzisko ISLAND MINI JUNGLE, czy NAOMI JUNGLE.  Kolekcja JUNGLE to pufy i siedziska pokryte tkaniną przedstawiającą rajskie ptaki i roślinność wprost z podrównikowych lasów. 
 
 
 
 
Kolekcja JUNGLE to pufy i siedziska pokryte tkaniną przedstawiającą rajskie ptaki i roślinność wprost z podrównikowych lasów. Kolekcja dostępna jest w trzech tonacjach barw. W jednej z nich pośród kolorów kwiatów i papug przenikają szarości, w innej dominują fiolety, a trzecia to ciepła czerwień. 
Te trzy różne wersje kolorystyczne sprawiają, że łatwiej jest dopasować odpowiednie siedziska do innych elementów wystroju wnętrza. Z drugiej zaś strony mimo tego, że desenie są bardzo podobne, to dominujący kolor każdej z nich pozwala znaleźć coś dla siebie. 
Pufa albo poducha JUNGLE to świetny sposób by nadać trochę życia i energii bardziej stonowanym, minimalistycznym wnętrzom. Dotychczasowy wystrój wnętrza, bez żadnego remontu może dzięki temu zyskać świeżości. W połączeniu z innymi dodatkami wnętrze może zmienić się nie do poznania. Trend na egzotyczne motywy roślinne w wystroju ma swoją kontynuację także w powracającej modzie na rośliny doniczkowe, takie jak paprocie, palmy, sukulenty. Kilka takich dodatków w mieszkaniu i tworzy nam się bardzo modny w tym roku zakątek w stylu tropikalnej dżungli.
Najnowsze trendy w wystroju wnętrz odnoszą się również do tego, co znajduje się w jego bezpośrednim otoczeniu. Tarasy, ogrody, balkony rządzą się tymi samymi prawami. Na zewnątrz świetnie odnajdują się pufy i siedziska z kolekcji JUNGLE. Meble obszyte tak pięknymi i soczystymi tkaninami aż się proszą by wyeksponować je na balkonie, tarasie lub loggi. Wzory świetnie się komponują z zielenią trawy, ale i na deskach tarasu również będą stanowić świetny, ożywczy akcent. Takie nietuzinkowe, stymulujące wzory przyciągają uwagę, pozytywnie nastrajają, napawając użytkowników dodatkową energią.
 
Więcej informacji na: Pufy.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1005 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 27 Sierpnia 2018

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone