Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Jasny punkt na ścianie domu

20 Października 2016
Minimalistyczna forma, uniwersalna kolorystyka i optymalna ilość dostarczanego światła – tak w prostych słowach opisać można elegancką i funkcjonalną lampę zewnętrzną. Wszystkie te wymagania spełnia kinkiet MUNO, dostępny w ofercie marki Nowodvorski Lighting.

Lampa zewnętrzna MUNO marki Nowodvorski Lighting to propozycja dla osób, które szukają minimalistycznych rozwiązań aranżacyjnych. Prosty kinkiet zewnętrzny o wymiarach 22x13 cm, wykonany z aluminium w grafitowym kolorze, odpowiednio oświetli newralgiczne fragmenty elewacji domu i równocześnie nie zaburzy bryły budynku. Konstrukcja oprawy, przypominająca prostokątną obręcz z zaokrąglonymi narożnikami sprawia, że światło może rozchodzić się zarówno ku górze, jak i ku dołowi, dokładnie akcentując wybrane miejsca. W lampie MUNO zastosowano jedno źródło światła typu LED CREE o mocy 6W i kącie świecenia 120 stopni. 

Kinkiet marki Nowodvorski Lighting przeznaczony jest do montażu na zewnątrz budynku, dlatego też użytkowników powinna zainteresować informacja o posiadanym przez lampę stopniu ochrony IP54. Norma szczelności na tym poziomie oznacza, że produkt jest skutecznie zabezpieczony zarówno przed wnikaniem pyłu, jak i padającymi pod dowolnym kątem kroplami deszczu. 
 
Kinkiet MUNO marki Nowodvorski Lighting
Cena detaliczna: 314,88 zł brutto
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1914 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 20 Października 2016

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone