Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Jan Niezbędny wraca do Tatr

2 Lipca 2015
Jan Niezbędny sponsoruje kolejną edycję „Czystych Tatr” – największego w Polsce przedsięwzięcia oczyszczania tatrzańskich szlaków, mającego również na celu podnoszenie świadomości ekologicznej turystów.  Marka bierze udział w akcji już po raz czwarty, czyli od samego początku jej istnienia.

Jak co roku, w pierwszy weekend lipca (3 i 4.07), na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem zbiorą się wolontariusze, aby stamtąd wyruszyć na tatrzańskie szlaki. Marka Jan Niezbędny po raz czwarty wesprze ich potrzebnym ekwipunkiem w postaci ekologicznych worków na śmieci oraz rękawiczek jednorazowych – dzięki temu Tatry znów będą czystsze o setki kilogramów odpadów. Z kolei zorganizowane grupy zostaną wyposażone w poręczne workoplecaki, które sponsor przygotuje specjalnie na to wydarzenie.

Sprzątanie to nasza specjalność – dlatego jak co roku bardzo chętnie włączyliśmy się w tę szczytną akcję. W ten sposób, wraz z organizatorami przedsięwzięcia, chcemy rozwijać świadomość ekologiczną w Polsce i mieć swój mały wkład w oczyszczanie narodowego dobra, jakim są Tatry. Rękawiczki i ekologiczne worki, do których wolontariusze będą zbierać śmieci, to niezbędny zestaw każdego ekologicznego turysty – wyjaśnia Waldemar Kletkiewicz, Senior Brand Manager, Sarantis Polska.

Jan Niezbędny zadba również o czystość i dobrą atmosferę na Basie Campie – w miejscu, gdzie zbiorą się organizatorzy, sponsorzy i wolontariusze akcji. Tam, na zakopiańskiej Dolnej Równi Krupowej, marka rozstawi kosze na śmieci, które ułatwią segregację odpadków na polu namiotowym. Dodatkowo w tym roku wolontariusze powracający ze szlaków będą mogli odpocząć w Strefie Relaksu Jana Niezbędnego – na paletach zostaną umieszczone specjalnie przygotowane materace, na których odetchną uczestnicy akcji.  

Więcej informacji znajdziesz na www.janniezbedny.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3754 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 2 Lipca 2015

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone