Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Idealna jadalnia w ogrodzie

29 Lipca 2019

Gorący klimat lata sprzyja wspólnym posiłkom i biesiadom na świeżym powietrzu. Wystarczy stworzyć przyjazne otoczenie na tarasie, werandzie lub w ogrodzie i wspólnie usiąść przy ogrodowym stole. Jeśli szukasz inspiracji jak zaaranżować przestrzeń na tarasie i stworzyć wygodne miejsce na przyjęcia ogrodowe – skorzystaj z propozycji dostępnych na stronie Home & Garden.


Aranżacje ogrodowe zgodnie z naturą


Wspólne chwile spędzone w zielonym zakątku ogrodu lub na tarasie wśród roślin i kwiatów to doskonała opcja dla każdego, kto pragnie wytchnienia do pośpiechu i codzienności. Własny ogród i taras zapewniają takie możliwości, jeśli tylko odpowiednio zaaranżujemy przestrzeń wokół domu. Warto zadbać o odpowiedni podest lub solidny taras. W zależności od stylistyki domu można wybrać jedną z wielu opcji – taras z drewna, gresu, naturalnego kamienia albo dekoracyjnej kostki. Aktualnie modne są także tarasy wykonane z surowego betonu, idealnie dostosowane do domów o nowoczesnej stylistyce. Ważne, aby wybrane podłoże było stabilne i trwałe, a materiał odporny na warunki atmosferyczne.
 

Jaki zestaw mebli do jadalni wybrać?


Niezależnie od rodzaju tarasu warto uważnie przejrzeć ofertę najnowszych mebli jadalnianych przeznaczonych na taras. Istnieje co najmniej kilka możliwości – tradycyjne meble drewniane, funkcjonalne, choć mniej dekoracyjne meble plastikowe oraz nowoczesne zestawy mebli z aluminium albo uniwersalne meble z technorattanu. Te ostatnie zdominowały obecnie rynek mebli ogrodowych ze względu na swoje walory użytkowe. Jeśli chcemy stworzyć piękną i przytulną jadalnie w ogrodzie – rozważny zakup mebli z technorattanu ze względu na wysoka estetykę wykonania, funkcjonalność oraz trwałość.
 

Jasny zestaw mebli z technorattanu dla sześciu osób


Komplet mebli ogrodowych Mori Basic to zestaw jadalniany dla 6 osób. Został wykonany z technorattanu odpornego na często zmiany temperatur, wilgoć i silne słońce, dlatego może stać na zadaszonym lub otwartym tarasie, a także w dowolnym miejscu ogrodu. Aluminiowe zwieńczenie nóżek mebli zapewnia większą trwałość, a poduszki na siedziska można łatwo zdjąć i uprać. Ergonomiczne kształty krzeseł sprzyjają wypoczynkowi, a w razie potrzeby można je łatwo składować wkładając jedno w drugie.
 

Duży zestaw technorattanowy Mauritius


Mauritius to atrakcyjny zestaw mebli  wykonanych z profili stalowych i technorattanu pomalowanego na kolor antracytowy. Wszystkie elementy wykonane z technorattanu stanowi ozdoba i trwała plecionka nawiązująca stylistyką do naturalnego rattanu. Komplet został zaprojektowany dla licznej rodziny albo dużej liczby gości, gdyż może przy nim usiąść aż 10 osób. Cały zestaw składa się z dużego stołu, 4 wygodnych pufów i 6 foteli. Cały komplet zajmuje nieco miejsca, jednak można go szybko złożyć do kompaktowego rozmiaru, gdyż wszystkie elementy bez trudu wsuwamy pod blat stołu. Nowoczesny system projektowania meble ogrodowych sprawia, że pufy bez problemu mieszczą się pod fotelami, a fotele pod blatem stołu. Mocny blat stołu został wykończony szybą z lakierowanego, hartowanego szkła. Dzięki takiej stylizacji meble zyskują wyjątkowy, nowoczesny charakter.
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1731 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 29 Lipca 2019

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone