Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Jakie ogrodzenie na ogródkach działkowych

22 Maja 2014
Posiadanie ogródka działkowego to dla wielu z nas niezwykła frajda. Sadzenie, pielęgnowanie, doglądanie pozwala nam w odpowiednim momencie zebrać plon. Często jednak zdarza się, że nasze działki plądrowane są przez amatorów cudzego mienia. Jak zatem zabezpieczyć teren przed intruzami?

Niejednokrotnie bywa, że wracając na naszą działkę zastajemy ją w zdewastowanym stanie. Zniszczone ogrodzenie, połamane ławki czy stoliki oraz, co najważniejsze brak narzędzi oraz plonów. Złodzieje kradną wszystko co wpadnie im w ręce nie zbaczając na szkody, które wyrządzają. Wiadomym jest, że nie jesteśmy w stanie zbudować fortecy odstraszającej już samym wyglądem. Ale jednak postawienie odpowiedniego ogrodzenia pozwoli nam w znacznym stopniu ochronić naszą własność. Dobrym rozwiązaniem okazać się mogą ogrodzenia panelowe firmy Legi. Solidna, ażurowa konstrukcja idealnie wpasuje się w krajobraz działkowego otoczenia. Panele z odpowiednio dobraną wielkością oczek nie przesłonią nam widoku oraz nie zblokują dostępu promieni słonecznych, tak potrzebnych do rozwoju warzyw i roślin. Dodatkowo będą też idealną podporą dla pnączy ogrodowych, których siła wzrostu jest bardzo duża. Uzyskany efekt dekoracyjny w postaci roślinnego parawanu doskonale przyozdobi naszą działkę.

Łatwy montaż

Częstym argumentem decydującym o wyborze danego ogrodzenia jest sposób montażu. Ogródki działkowe z reguły posiadają ograniczoną przestrzeń, która graniczy bezpośrednio z sąsiadami. Stąd prosty i nieinwazyjny montaż całości jest bardzo ważny. Ogrodzenia panelowe Legi sprawdzą się tu doskonale dzięki kratom montowanym na tzw. zakładkę oraz jednej spajającej całość śrubie. W ten sposób jesteśmy w stanie postawić ogrodzenie wokół całej działki zaledwie w ciągu jednego dnia. Dodatkowo ogrodzenia te zabezpieczone są powłoką antykorozyjną uzyskaną dzięki technologii cynkowania ogniowego. W ten oto sposób woda, deszcz czy mróz nie wpłyną destrukcyjnie na stalowe elementy dając nam długoletnią gwarancję użyteczności.

Ogródki działkowe to z pewnością miejsce wypoczynku i relaksu dla ich właścicieli. Warto więc zabezpieczyć swoją przestrzeń przed intruzami za pomocą solidnego i trwałego ogrodzenia Legi, które zarazem stanie się dodatkową ozdobą, budząc podziw wśród działkowej społeczności.

www.legi.pl
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 3075 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 22 Maja 2014

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone