Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 4323 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 14 Kwietnia 2018

Podziel się    

Wolnoć Tomku w swoim domku... - konkurs dla marzycieli.

14 Kwietnia 2018
Drodzy Ogrodomaniacy, na dobry początek wiosny wraz z Firmą 4iQ przygotowaliśmy konkurs, w którym można zdobyć niebanalną nagrodę.

Dosyć niespodziewanie zima zagościła u nas na znacznie dłużej niż mogliśmy się wszyscy tego spodziewać. Z utęsknieniem czekaliśmy na pierwsze oznaki wiosny i nasza cierpliwość została nagrodzona. Nareszcie! Wiosna przyszła, wraz z nią pierwsze ciepłe dni, kwiaty i przebijająca się zieleń. A to oznacza tylko jedno. Przed nami bardzo długi czas, który możemy spędzić poza domem, wyjść do naszych ogrodów - mniejszych czy większych, poplewić, zasiać rośliny i czekać aż wszystko pięknie wyrośnie. Jednak okres wiosenny, a potem letni jak i jesienny, nie oznacza tylko prac w ogrodzie. To także, a może przede wszystkim, czas relaksu, odpoczynku i wspólnej rodzinnej zabawy, czas w którym nasze pociechy, przepełnione dziecięcą energią będą mogły w pełni korzystać z dobrobytu natury.

By takimi właśnie się dla Was te miesiące stały, wraz z Firmą 4iQ przygotowaliśmy konkurs, w którym można zdobyć niebanalną nagrodę.
A jest nią...domek ogrodowy dla dzieci, o wdzięcznym imieniu TOMEK.


Wartość nagrody to: 1 029 zł.


To fantazyjna, bajkowa, zamontowana na stabilnych palach chatka z wewnętrzną powierzchnią zabudowaną wielkości 1,34 m2. Posiada też niedużą część niezadaszoną, na którą wchodzi się po stabilnych schodkach. Wolną przestrzeń pod podłogą można wykorzystać, jako dodatkowe miejsce podczas zabaw tematycznych albo schowek na ogrodowe zabawki dziecięce, jak piłki czy jeździki. Niewielkie gabaryty sprawiają, że domek zamontujemy nawet na drzewie, tworząc tym samym wyjątkowe miejsce do zabawy dla dzieci i przyczyniając się jednocześnie do rozwoju ich sprawności fizycznej. Do domu dołączony jest ślizg, który wspaniale urozmaica zabawę na świeżym powietrzu.

Domek jest przeznaczony do samodzielnego montażu, wykończenia i pomalowania według indywidualnych fantazji i upodobań. Jest impregnowany bezchromowym środkiem niewchodzącym w reakcje z większością dostępnych środków do malowania. Proces impregnacji gwarantuje bezpieczne, długotrwałe użytkowanie domku na wolnym powietrzu.

By tak wspaniała nagroda zawitała w Waszym ogrodzie, wystarczy trochę pomarzyć, puścić wodze fantazji i opisać jak zabawy w domku Tomek rozwiną wyobraźnię Waszych dzieci.

Na Wasze maile, pełne marzeń, czekamy do dnia: 16 maja 2018 r.

Odpowiedzi prosimy kierować na adres: biuro@portalia.pl


Rozwiązanie konkursu nastąpi w dniu: 17 maja 2018 r. w siedzibie redakcji. W tym też dniu zapraszamy do śledzenia naszej strony: pomyslnaogrod.pl, na której zostanie ogłoszony zwycięzca.

Życzymy powodzenia!

Sponsorem nagrody jest Firma 4iQ, dystrybutor wspaniałych drewnianych domków dla dzieci wykonanych w technice modułowej, która nie wymaga od budowniczych ślęczenia nad instrukcją oraz posiadania skomplikowanych narzędzi montażowych oraz innych, atrakcyjnych akcesoriów  dla dzieci, mebli ogrodowych i produktów do wyposażenia domu i ogrodu.

Z całą ofertą firmy można się zapoznać na stronie www. 4iq.com.pl 


Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone