Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 621 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 8 Kwietnia 2020

Podziel się    

Akcja: Zostań w domu a także w swoim ogrodzie

8 Kwietnia 2020
Wiosna to sezon remontów a także wzmożonych prac ogrodowych. Jeśli więc do tej pory odkładaliśmy odmalowanie ścian czy renowację mebli ogrodowych teraz możemy sięgnąć po pędzel. Ważne, żeby zrobić to z planem, a w obecnej sytuacji, przede wszystkim bezpiecznie. W przeprowadzeniu działań pomogą nam praktyczne porady i inspiracje od FFiL Śnieżka SA. Firma dołączyła do akcji społecznej #ZostańWDomu i zachęca do pozostania w domowej przestrzeni, podsuwając pomysły, jak szybko wykonać prace remontowe, a tym samym pożytecznie spędzić czas oraz zadbać o przyjazne otoczenie dla najbliższych.
 

Pomalowanie wymagającej odnowienia ściany czy też aranżacja przestrzeni do „home office”?
Wykonanie takich prac samodzielnie sprawi nam dużą satysfakcję i pozwoli na uzyskanie ciekawego, trwałego efektu dekoracyjnego. W związku z domową izolacją tego typu działanie to też dobry sposób na oderwanie się od trudnej obecnie rzeczywistości, zyskamy dzięki niemu także solidną porcję aktywności fizycznej – ruch to przecież zdrowie i większa odporność organizmu.

W podjęciu remontowego wyzwania z pewnością pomogą ciekawe pomysły przygotowane przez marki z portfolio FFiL Śnieżka SA: MAGNAT, Śnieżka i VIDARON. W ramach akcji #ZostańWDomu, na kanałach social media i specjalnych stronach internetowych przygotowane zostały artykuły inspiracyjne oraz poradnikowe, pomysły na DIY, a także podpowiedzi, jak bezpiecznie dokonać zakupów online oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Z wykorzystaniem porad od Śnieżki przeprowadzimy szybki remont wnętrz oraz dokończymy dotąd niedokończone prace wykończeniowe, wyzwalając jednocześnie swoją kreatywność. Dzięki temu możemy m.in. sprawnie odmienić wygląd przedpokoju czy też nadać nowe życie nieco zaniedbanej dotąd, drewnianej boazerii.

W obecnej sytuacji wiele osób przenosi swoje dotychczasowe biuro do domowej przestrzeni, gdzie możemy je urządzić na własnych warunkach. Dzięki temu, praca w trybie „home office” będzie możliwie jak najbardziej przyjemna i efektywna. Jak to zrobić podpowiada marka MAGNAT, która przygotowała również inspirujące treści. Za ich pomocą poznamy znaczenie kolorów we wnętrzach, ich wpływ na samopoczucie człowieka, a także zasady łączenia barw.

Do kreatywnego spędzenia czasu w ogrodzie i zadbania o przydomowe otoczenie zachęca zaś VIDARON. Wiosna to okres, kiedy ogrodowych prac do wykonania jest mnóstwo, a w tej przestrzeni każdy może być swoim własnym szefem i zarządzać działaniami – dzięki skorzystaniu z praktycznych porad ogrodniczo-dekoratorskich przebiegną one szybko i sprawnie.

Zapraszamy do skorzystania z porad remontowych i inspiracji, dostępnych na stronach internetowych oraz kanałach social media:

Śnieżka:
https://zostanwdomu.sniezka.pl
https://pl-pl.facebook.com/sniezkafarby

MAGNAT:
https://zostanwdomu.magnatfarby.pl
https://pl-pl.facebook.com/magnatfarby
 

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone